1. március 1-én Debbie Harry és zenekara a harmadik №1 single-jével debütált a brit kislemezlistán.

Az “Atomic” a punk-rock banda negyedik, “Eat To The Beat” című albumán hallható, amelyről ez volt a harmadik single, amit megjelentettek. Ez volt egyben a harmadik sláger is, amivel a Blondie a brit slágerlisták élén végzett. A dal két hétig volt №1 a szigetországban. 1980. tavaszán pedig felkerült az amerikai top 40-es listára is.

Fotó: Maureen Donaldson/Getty Images

 

Múzeumba kerül Ozzy Osbourne legendás trónja

63 évvel ezelőtt, egy hotelszobában megszületett a Beatles egyik legnagyobb slágere

Az egekbe szöktek a jegyárak a lehetséges Messi-Ronaldo negyeddöntőre

17 éve Michael Jackson nélkül

42 éves lett Prince Oscar- és Grammy-díjas mesterműve

A KISS visszarepít bennünket az MTV Unplugged korszakába

43 éve a Police utolsó albumával vezette a brit slágerlistát

Megvannak a foci VB újabb csoport-továbbjutói

Életrajzi film készül Marlene Dietrichről

Egyórás áramszünet szakította félbe az Iron Maiden párizsi koncertjét

További hírek

Dévényi Tibor

Abaházi Csaba

Vágó Piros

Bochkor Gábor

Jurásek Balázs

Nyerges Izabella

Várkonyi Attila

Dénes Tamás

Leirer Timi

B. Tóth László

Best FM

Most szól:

  • Következő