A Z generáció kifejezetten menőnek tartja, ha újra divatba hozhat régebbi dolgokat, holmikat, eszközöket. Főleg a 2000-es évek technológiája vonzza őket, de a vezetékes telefonok visszatérését is szívesen vennék.

Meglepő lehet, de a Z generáció képviselői közül nagyon sokan az legújabb iPhone-modellt is flipes mobiltelefonokra cserélték, visszatérnek a digitális fényképezőgépekhez, az iPod Mini-t új életre keltették – hajfűzőként használják, felkutatják és felvásárolják a 2007-es „retro” iPodokat.

És itt nem állnak meg a nosztalgiázásban: a következő céljuk, hogy újra divatba hozzák  a vezetékes telefont. A mai világban, amikor a vezetékes telefonok már szinte elavultak számítanak, és a technológia minden nappal fejlődik, a Z generáció vonzalma a retró iránt mégis a régi technológiák  újjászületéhez vezethet.

Még metálosabb hangzást kap az Iron Maiden

Közel négy évtizede a Police először és utoljára abevette az amerikai slágerlistát

79 éves lenne Bon Scott

Hat évtizedes a sláger, amely elindította Cher karrierjét

Idén is szavazhatunk az év madarára

A vihar még koránt sem vonult el - erre figyeljünk!

Dokumentumfilm készül Olivia Newton-Johnról

Az István, a király koncertváltozatát mutatják be a csíksomlyói nyeregben

Folytatást kap a Hogyan tudnék élni nélküled?

A reggae jelenlegi sztárjai mellett egy igazi legenda is ékezik az idei LB27 Reggae Campre

További hírek

Dévényi Tibor

Abaházi Csaba

Vágó Piros

Lovász László

Bochkor Gábor

Jurásek Balázs

Nyerges Izabella

Várkonyi Attila

Dénes Tamás

Leirer Timi

B. Tóth László

Best FM

Most szól:

  • Következő