Korábban nem látott eseményeknek lehetünk szem- és fül tanúi, hiszen az eredetileg a Fleetwood Mac által jegyzett Little Lies-t még soha nem dolgozták fel. Sőt, ami azt illeti, a már több, mint fél évszázada a zeneipar élvonalát erősítő együttes még soha nem engedélyezte bármelyik daluk feldolgozását. A szerencsés, aki megkapta az híres zenekar áldását a holland DJ, Don Diablo.

A holland lemezlovast így elképesztően nagy megtiszteltetés érte – igaz,  a banda óriási rajongójaként ö maga  finoman szólva sem vette félvállról a feladatot. Az idők kemény próbáját kiálló, örökzöld vokálokat mesterien vegyíti és fonja össze egy gyönyörű csokorba az őt jellemző vakmerő és modern hangzással, melyből egy generációkat összekötő, energiától vibráló sláger születik.

A DJ Magazin Top 100-as listáján már egy évtizede tábort verő Don amúgy sem retten vissza egy kis kísérletezéstől. Miután az elmúlt években néhányszor már megvillantotta a dalt különböző fellépésein, a pozitív fogadtatástól felbátorodva úgy döntött, itt az idő hivatalosan is kiadni ezt a műremeket.

„Fleetwood Mac zenéje gyerekkorom óta része az életemnek, ezért szinte hihetetlen, hogy ilyen szerencse ért engem, amiben előttem másnak nem lehetett még része. Ettől valahogy még különlegesebb az egész. Alig várom, hogy az egész világ hallhassa végre” – mondta Don Diablo.

Fotó:  Michael Ochs Archives/Getty Images

Több mint fél évszázada mutatták be a tengerentúlon a The Who operea-filmjét

A 40 év feletti magyarok körében meghatározó probléma a magány

Egyszerre érkezik a Michael Jackson film és a produkció zenei albuma

Brian May bemutatta, milyen kincseket rejt a Queen Queen II gyűjtői kiadása

A The Ramones 24 éve lett a Rock and Roll Hall of Fame tagja

Közel hat évtizede adták ki az első válogatásalbumot

A „Jump” 42 éve ugrott a slágerlisták élére

58 éves a "(Sittin' On) The Dock of the Bay" szomorú sikere

David Gilmouré a világ legdrágább gitárja

Alice Cooper az életéről mesél

További hírek

Dévényi Tibor

Abaházi Csaba

Vágó Piros

Bochkor Gábor

Jurásek Balázs

Nyerges Izabella

Várkonyi Attila

Dénes Tamás

Leirer Timi

B. Tóth László

Best FM

Most szól:

  • Következő