Két nappal a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság csoportjainak szombati sorsolását követően, jövő hétfőtől lehet jegyet igényelni a kontinensviadalra. A magyar szövetség, az MLSZ tájékoztatója szerint a szurkolók számára a legfontosabb információ, hogy mindenképpen regisztráljanak az UEFA jegyértékesítő oldalán, ahol jelezzék, hogy Marco Rossi csapatának drukkolnak.

A jegyigénylésre ebben a körben bő egy hétig, december 12-ig lesz lehetőségük az érdeklődőknek, az UEFA pedig sorsolás útján dönt arról, hogy kik válnak valóban jegytulajdonossá. Az MLSZ hangsúlyozta, hogy akik ebben a szakaszban nem vesznek részt, azoknak kicsi esélyük lesz már jegyhez jutni.

A hazai szövetség közleményéből kiderül az is, hogy a folyamatot teljes mértékben az UEFA koordinálja, és a nemzeti szövetségeknek nincs módjuk a saját szurkolóik ügyében eljárni. Várhatóan jóval magasabb lesz az online igénylések száma, mint a nyerteseké. 18 éven aluli személy nem regisztrálhat/vásárolhat önállóan jegyet, ugyanakkor felnőtt regisztrációval vásárolható gyermek számára is jegy. Egy személy 4 jegyet igényelhet.

Az MLSZ hangsúlyozza, hogy semmilyen más oldalon vagy más formában nem lehet jegyet vásárolni az Eb-re.

“Határozottan javasoljuk, hogy senki ne próbáljon ettől eltérő módon belépőhöz jutni, mert könnyen csalás áldozatává válhat.”

A magyar labdarúgó-válogatott csoportelsőként jutott ki az Európa-bajnokságra, és a második kalapból várja a sorsolást, amelyet szombaton 18 órától Hamburgban rendeznek. Az eseményt az M4 Sport élőben közvetíti.

Forrás: MTI

Fotó: Kristian Skeie – UEFA/Getty Images

Az Egyesült Államok és Kanada is győzelemmel mutatkozott be a VB társházigazdájaként

43 éve Donna Summer learatta a kemény munka gyümölcsét

Szerény reggelivel indítja a napot III. Károly király

Több mint hat évtizedes a dal, amely Keith Richards álmában született

„Egy gyönyörű világban élünk, ne tegyük tönkre!” - Roger Taylor új szólóalbummal jelentkezik

Spielberg: A leleplezés napja realista alkotás

43 éve a Thriller ismét listavezető lett

A hőség a játékosokat és a szurkolókat is komoly kihívás elé állíthatja a labdarúgó-világbajnokságon

Danny Zuko és Sandy Olsson 43 éve hódították meg az amerikai kislemezlistát

Dolph Lundgren az öttusa nagykövete

További hírek

Dévényi Tibor

Abaházi Csaba

Vágó Piros

Bochkor Gábor

Jurásek Balázs

Nyerges Izabella

Várkonyi Attila

Dénes Tamás

Leirer Timi

B. Tóth László

Best FM

Most szól:

  • Következő