Donald Trump leendő elnök Hollywoodért felelős különleges megbízottá nevezte ki Sylvester Stallone, Mel Gibson és Jon Voight színész-rendezőket csütörtökön.

A január 20-án hivatalba lépő elnök Truth Social közösségi oldalán is közzétett bejelentése szerint a három világszerte jól ismert filmes művész “különleges nagyköveteként” Hollywood-ban dolgozik majd, amelyet a leendő elnök “nagyszerű, de gondokkal küzdő helyként” jellemzett.

Sylvester Stallone, Mel Gibson és Jon Voight feladataként azt jelölte meg, hogy “minden korábbinál nagyobbá, jobbá, és erősebbé építsék vissza Hollywoodot, ami az elmúlt négy évben rengeteg megbízást veszített el a külföld javára”. “Ez a három nagyon tehetséges ember a szemem és fülem lesz, én pedig azt fogom tenni, amit javasolnak” – fogalmazott Donald Trump, és hozzátette, csakúgy, mint az Egyesült Államok számára, Hollywood számára is ismét az “aranykor” jön el.

Forrás: MTI

Fotó: Tayfun Coskun/Anadolu/Getty Image

Phil Collins bemutatkozó albuma 45 éve meghódította a brit slágerlistát

Ma van az anyanyelv nemzetközi napja

Ezért játszotta el Michael Jacksont a Pop Királyának unokaöccse

Bakeliten jelent meg a Talk Talk korszakalkotó albuma

61 évvel ezelőtt senki nem tudott megálljt parancsolni a The Supremes-nek

Hófúvás miatt másodfokú riasztás lépett életbe

46 éve nincsen velünk Bon Scott

Hazai legendák is színpadra lépnek a SopronFesten

Ma még csak 69 éves lenne Falco

Az Apostol együttes alapítójának legyezőgyűjteményéből nyílik kiállítás

További hírek

Dévényi Tibor

Abaházi Csaba

Vágó Piros

Bochkor Gábor

Jurásek Balázs

Nyerges Izabella

Várkonyi Attila

Dénes Tamás

Leirer Timi

B. Tóth László

Best FM

Most szól:

  • Következő