Bryan Adams augusztus végén egy dupla kislemezt dob piacra, a saját kiadója a Bad Records égisze alatt. Az egyik felvételt pedig már be is mutatta a hozzá készült videóval együtt.

A „Rock And Roll Hell”- klipjét, a londoni Royal Albert Hall ikonikus épületének tetején forgattak, amíg Brian Adams májusban a „So Happy It Hurts Tour” koncertsorozat részeként az Egyesült Királyságban lépett fel.
A dupla kislemezen hallható másik dal a „War Machine”, amelyet a „Rock And Roll Hell”-el együtt,  Adams a Kiss „Creatures Of The Night” című, 1982-es albumához írt, még mielőtt beindult volna saját zenei karrierje, és nemzetközi sztárrá vált volna.
Most a kanadai zenész elkészítette mindkét dalból a saját verzióját.

Fotó: Todd Owyoung/NBC/Getty Images

„Maga nagyon szorgalmas fiatalember, de soha nem lesz zeneszerző”- 60 éve nincsen velünk a a Hyppolit, a lakáj zenéjének szerzője

Paul McCartney albumot ad ki a „Man on the Run” című dokumentumfilmhez

Megválasztották 2026 élőhelyét

Gene Simmons szerint a hip-hop előadóknak nincs helyük a Rock and Roll Hírességek Csarnokában

Ma van a postások és a futárok nemzetközi napja

Hat évtizede született Aretha Franklin egyik legnagyobb slágere

Pápai rendeletnek köszönhetjük a Valentin napot

A KFT Afrika című dalát ruandai gyerekek énekelték el

Az „Appetite for Destruction” visszatért az amerikai albumlistára

56 éve február 13-án, pénteken debütált a Black Sabbath „titikzatos”, első albuma

További hírek

Dévényi Tibor

Abaházi Csaba

Vágó Piros

Bochkor Gábor

Jurásek Balázs

Nyerges Izabella

Várkonyi Attila

Dénes Tamás

Leirer Timi

B. Tóth László

Best FM

Most szól:

  • Következő